clode

Starszy Specjalista ds. obsługi rachunków reklamacji i zapytań

  • Area of expertise Dragon Services
  • Area of expertise Other
  • Localization Łódź

Zadania:

  • Weryfikacja i obsługa elektronicznych wniosków związanych z otwieraniem rachunków klientów.
  • Przyjmowanie, rejestracja i rozpatrywanie wniosków klientów.
  • Obsługa reklamacji klientów.
  • Obsługa aplikacji bankowych związanych ze sprzedażową i posprzedażową obsługą klienta..
  • Obsługa korespondencji z klientami.
  • Analiza istniejących procesów w celu zwiększenia efektywności obsługi.

Wymagania:

  • Znajomość produktów i procesów bankowych
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta detalicznego (min. 2 lata)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętności analityczne i podejście procesowe.
  • Znajomość MS Office.
  • Mile widziana znajomość programów Def 3000 oraz Ferryt.
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym projekcie.
  • Pakiet benefitów zawierający prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie kart sportowych.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane dalej "RODO"), niniejszym informujemy, że administratorem danych osobowych przekazanych przez Użytkownika jest Dragon Services Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Jaracza 52, 90-249 Łódź. Podanie danych osobowych przez kandydata do pracy w Dragon Services jest całkowicie dobrowolne. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczane zgodnie z obowiązującym prawem. Kandydat do pracy zawsze ma prawo dostępu do swoich danych osobowych i ich poprawiania, usuwania, ograniczania przetwarzania, prawa do przesyłania danych i wycofania zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody. Kandydat do pracy ma prawo złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2, kod pocztowy: 00-193 Warszawa, telefon: 022 531 03 00, fax 022 531 03 01, infolinia 606 950 000, w każdym przypadku gdy uważa, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza postanowienia RODO.